Pasi i mori të dashurin, Selena Gomez bën lëvizjen e papritur ndaj Bella Hadid

589

Këngëtarja Selena Gomez dhe modelja Bella Hadid nuk kanë folur për dy vite me njëra-tjetrën.

Gjatë kësaj kohe vajzat nuk janë ndjekur as në Instagram.

Shkak për këtë u bë lidhja e Selenës me The Weekend, ish-in e modeles.

Mirëpo mesa duket Selena ka vendosur të nisë një periudhë të re në jetën e saj, pa hatërmbetje me asnjë.

Ajo dëshiron të bëjë paqe dhe i ka bërë ‘follow’ modeles në Instagram duke e shtuar në listën e miqve

Ndërkohë Bella ende nuk ia ka kthyer ‘follow’ Selenës. Tashmë marrëdhënie e dy vajzave të njohura mbetet për t’u parë.

Screenshot_23.png

72576934ac50c03ad08fd13150ed1247.jpg