“Nuk më pushonin lotët”, Nevina Shtylla tregon momentin kur ka qarë për disa orë pa u ndalur

426
Sigal

Moderatorja e njohur Nevina Shtylla është një prej personazheve më të dashur për publikun shqiptar.

Ajo ndiqet shumë në rrjetet sociale dhe është shumë e përfolur në median rozë.

Nevina është shumë aktive në Instagram nga ku poston pothuajse çdo moment nga jeta e saj.

Së fundmi moderatorja u është përgjigju disa prej pyetjeve të fansave të saj dhe i ka publikuar në Instastory.

Njëri prej tyre e ka pyetur rreth filmit që e ka bërë më shumë për vete, dhe Nevina tregon se në filmin “a dog’s purpose” ka qarë shumë.

Jam natyrë e ndjeshme e nuk dua shumë që të preken, por një nga filmat që nuk më pushonin lotët nga fillimi në fund ka qenë “a dog’s purpose”.