“Këngë Magjike” këtë vit feston 20 vjetorin e saj dhe siç është paralajmëruar nga vetë drejtuesi i këtij festivali Ardit Gjebrea do të jetë një festival madhështor.

Të shumtë kanë qënë artistat që kanë marrë pjesë në këtë festival të cilët kanë prezantuar këngët e tyre tek “E Diela shqiptare”.

Ndërsa ditën e sotme nëpërmjet një postimi në Instastory, Ardit ka ndarë me ndjekësit pamjet e para nga skena e “Këngës magjike”.

“Nuk imagjinohet dot se çfarë do të ndodhë këtë edicion” –ka shkruar Arditi në video.

Image

Image

Image