Modelja e njohur tregon të pasmet… dhe jo vetëm për bashkëshortin

155
Sigal

Lëvizje seksi me bikini buzë një pishine për Emily Ratajkoëski, e cila josh bashkëshortin

Sebastian Bear-McClard dhe mijëra fansat e saj që e ndjekin në Instagram.

Buzë pishine modelja shfaqet shpërthyese nën ritmen e muzikës latine dhe dhuron një skenë hot, duke treguar trupin perfekt.

“Di si të më karikojë’ shkruan Emily teksa komenton videon e nxehtë, duke ju referuar faktit që është pikërisht Sebastian, dj që ka lëshuar muzikën me volum të madh. Modelja tregon me bikinin e veshur të pasmet e saj seksi.