Miley dhe Dua në një bashkëpunim? Ja e vërteta…

56

Miley Cyrus që prej adoleshencës ka vjedhur zemrat e të gjithëve. Me rolin e saj si Hannah Montana, këngëtarja ka qenë e pranishme në jetën e të gjitha vajzave, të cilat edhe insiproheshin nga ajo.

Së fundmi këngëtarja po vjen me albumin e saj të shtatë, por ajo çfarë na suprizoi është një foto e publikuar nga Miley me Dua Lipën.

Bashkë në studio vajzat me sa duket po kurdisin diçka

“Dua ka dëgjuar atë që ju nuk keni dëgjuar..”- shkruan Miley krah fotos të publikuar në Instagram.

Kjo foto i bëri fansat akoma dhe më lëmsh dhe i nxiti të mendojnë se mes vajzave do ketë një bashkëpunim.