Mihrije Braha sfindon vajzat e reja, fotot me bikini nga këngëtarja 52-vjeçare

1145
Sigal

Mihrije Braha është një prej emrave më të lakuar në muzikën shqiptare, si një prej këngëtarëve më të talentuara.

Ajo gjithmonë është përfolur për pamjen e saj dhe fizikun mahnitës.

Së fundmi, në disa foto të publikuara në llogarinë e saj në Instagram, Braha na la të gjithëve “gojë hapur”.

Ajo shfaqet me bikiki ngjyrë rozë, dhe një një prej fotove me bashkëshortin Naim Abazi.