“Më ka vjedhur zemrën e shpirtin”, Fatma Haxhialiu publikon foton: Ky çuni më i njoron

1151
Sigal

Fatma Haxhialiu, moderatorja e njohur e Thumb ka publikuar sot një foto me të birin. Fatma shprehet se djali i saj i urren fotot dhe se atë e injoron sa herë që pozon.

Fatma shton më tej se ai është i vetmi që ja ka bërë “rrup-sup” dhe i ka vedhur zemrën e shprtin dhe prandaj përfirton gjithmonë.

“Ky cuni i urren fotot dhe nderkohe qe qesh e marr poze, duhet te mundohem ta mbaj, qe mos te levizi dhe nderkohe qe qesh neper dhembe, po i premtoj akullore dhe m&m-s nqs rri deri ne 3.

Ky cuni me injoron keq fare ne cdo foto dhe ky cuni eshte i vetmi qe ma ben rrup-sup. Ky cuni me ka vjedhur zemren, shpirtin, qenien dhe ndaj perfiton. Ps; dhe une do ngordh per ate bishtukun maje kokes”, shkruan Fatma krahas fotos me djalin.