Me akullore në dorë dhe e buzëqeshur, Dua Lipa shfaqet në rrugët e Italisë dhe i magjeps të gjithë

134
Sigal

Ajo ka pushtuar skenat në të gjithë Evropën në turneun e saj ‘Future Nostalgia’. Dhe Dua Lipa e shfrytëzoi sa më shumë kohën në Itali teksa shijoi një akullore në Firence. Këngëtarja 26 vjeçare dukej yll e bukur e veshur me një mini-fund dhe xhaketë sportive ngjyrë krem .

Dua nxori në pak barkun e tonifikuar duke zgjedhur të lidhte xhaketën me një buton të veçantë dhe e shoqëroi vveshjen me një palë vathë në formë piruni. Ajo mbante një çantë të vogël rozë me tema dhe një palë taka stiletto të zeza.

Për të kompletuar look-un e saj, krijuesja e shumë hiteve i kishte kapur flokët e saj brune në një topuz elegant dhe të çrregullt me një makeup natyral. Ajo është fotografuar me miqtë e saj teksa shijojnë nga një akullore si gjithë njerëzit e tjerë. Epo, Dua e ka vërtetuar disa herë se i pëlqen jeta e thjesht dhe jo ekstravagante prej VIP-i.