Sigal

Mariah Carey i ka mahnitur fansat e saj duke u kthyer në formë për një kohë mjaft të shkurtër me 18 kile më pak.

“Mariah po han shumë shëndetshëm. Ajo nuk po konsumon më ushqime të skuqura dhe me shumë sheqer por ushqime organike ,mish, peshk, fruta dhe shumë perime. Ka qënë shumë strikte edhe në masën e ushqimit të konsumuar duke ngrëne pak dhe ngadalë në mënyrë që të ndihet e ngopur kur të mbarojë.” tha një burim pranë këngëtares.

Palestra gjithashtu është bërë pjësë e rutinës saj edhe pse burime për HL thonë se ushtrimi i saj i preferuar gjithmonë ka qënë seksi.

Pasi ka vite që lufton me kilet e tepërta duket se më në fund këngëtarja arriti të krijonte trupin që dëshironte dhe ndihet shumë mirë e plot me vetëbesim.