Ledion Liço ka diçka për të ndarë me prindërit si ai!

572
Sigal

Çifti i njohur i showbizit shqiptar Sara Hoxha dhe Ledion Liço tregojnë shpesh momente gjatë rritjes së djalit të tyre London Noor.

Këtë herë Ledioni ka publikuar një foto në Instagram ku tregon se kur London fle gjatë natës edhe ata flenë dhe kur zgjohen duket se kanë fjetur pafund. Këtë postim Ledioni e ka bërë vetëm për prindërit që mund t’a kuptojnë më së miri.