Shihni si reagon Maradona në momentin që shënon Messi

485
Sigal

Goli i Messit ndaj Nigerisë, i çoi në avantazh argjentinasit dhe tashmë shpresojnë tek kualifikimi për në fazën tjetër.

Një moment interesant i fiksuar nga kamerat, ishte festimi i Maradonës në tribunën e stadiumit, i cili i ktheu sytë nga Zoti në atë moment.