Kiara Tito dhe Young Zerka janë në një lidhje?

104
Sigal

Këtë javë të gjithë filluan të dyshonin se Kiara Tito dhe Young Zerka janë në një lidhje dashurie.

Kjo sepse ata publikuan në llogaritë e tyre të Instagramit foto, ku shfaqeshin krah njëri-tjetrit në studion e “Shiko Kush Luan”, dhe për më tepër krahas fotos kishin shkruar “Date”, pra takim romantik.

Megjithatë, mbrëmjen e djeshme u zbulua se dyshja nuk është bashkë dhe e gjitha ka qenë thjesht një lojë.

jo sepse atyre iu është kërkuar gjatë një loje që të publikojnë një foto së bashku në Instagram dhe të shkruanin pikërisht “Date”.

Young Zerka zbuloi gjithashtu se për momentin është beqar.