Befason Albi Nako, i bën dedikimin e papritur ish-bashkëshortes

87

Klaudia Pepa mori pjesë në videoklipin e Giulia Luzi dhe Samuel Storm, “ Mon Amour”, ku shkëlqeu me prezencën e saj, por vëmendje edhe më shumë tërhoqi postimi në Instastory që kishte bërë ish-bashkëshorti i saj Albi Nako. Koreografi i mirënjohur ka postuar një foto të videos në Instagram ku shihet ajo duke performuar, teksa e ka quajtur atë “Mbretëreshë”. Sikundër na e kanë dëshmuar edhe herë të tjera, çifti ruan një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin, mirëpo ky koment i Albit na erdhi pak papritur.

foto galeri