Sigal

Për Kate Moss vitet që mban mbi supe janë thjesht numra.

44 vjeçare  vijon që të jetë një ndër modelet e pëlqyera nga markat botërore të veshjeve dhe jo vetëm.

Së fundmi ajo ka pozuar për brendin e ri të Saint Laurent, teksa shihet shumë në formë dhe tejet seksi në plazh.