Jennifer Lopez i rikthehet dashurisë së vjetër

99
Sigal

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez po frekuentohen sërish. Media ”In Touch”, shkruan se burime ekskluzive për ta kanë konfirmuar se dyshja janë rikthyer pranë njëri-tjetrit ashtu si më pasë, pasi JLo u nda nga Alex Rodriguez.

“Shumë kohë ka kaluar, ata të dy janë pjekur. Jennifer ende kujdeset për Benin, ajo kurrë nuk u ndal kurrë. Me sa duket, ata u rilidhën sikur koha të mos kishte kaluar. E gjithë drama e fejesës së ‘thyer’ është lënë pas,”- tha burimi për median në fjalë.

Aktori 48-vjeç, e ka vizituar Jennifer Lopez tre herë pas kthimit të tij nga Republika Dominikane. Zbritja e tij në një vend pranë shtëpisë së Lopez në LA më 29 Prill, nga një Escalade i bardhë ( i njëjti automjet me të cilin po udhëtonte Jennifer në fillim të asaj dite), ishin vetëm shenjat e para të një rikthimi.

Pas ndarjes së tyre vite më parë, J.Lo u martua me Marc Anthony në qershor të vitit 2004, me të cilin pati dhe dy fëmijë. Ajo më vonë u fejua me ish-yllin e MLB Alex Rodriguez, 45-vjeç, por ata njoftuan ndarjen e tyre në prill të këtij viti.