Sigal

Ajo është ndër moderatoret më simpatike të ekranit. Bëhet fjalë për bukuroshen Leila Kraja, e cila së fundmi ëstë pjesë e spektaklit “Dance with Me”. Por një incident i pakëndshëm i ka ndodhur moderatores.

Teksa ka qenë duke performuar, Leilas i janë grisur pantallonat duke bërë që bukuroshes t’i dalë një pjesë e fundshpinës. Kjo gjë nuk u komentua live dhe Leila e kaloi me sportivitet.