Gold Ag publikon foton e veçantë me të birin dhe nënën

39
Sigal

Gold Ag u bë baba për herë të parë më 28 Nëntor. Artisti kishte shprehur më parë dëshirën për të mirëpritur djalin e tij në këtë ditë të shënuar për shqiptarët.

Pas ardhjes në jetë të Guerilit, ai ka ndarë shpesh momente të veçanta me ndjekësit një rrjete sociale.

Së fundmi, Goldi ka publikuar një fotografi ku shfaqet krah të birit dhe nënës së tij. Më parë, këngëtari është shprehur se vetë është rritur pa baba por do të kujdeset që të birit të mos i mungojë asgjë.

“Zot faleminderit që na gëzove, Gueril ti m’bane babë e unë do të rris ashtu siç i ka hije një prindi, u rritsh pranë meje se mua m’ka munguar baba e ty mos të mungoftë asgjë në këtë jetë. Zoti im jepi shëndet, dije e le të jetë i hajrit për atdhe e fe ❤️ 30.11.2020”, ka shkruar artisti.