Gigi Hadid dhe Jennifer Lopez zbulojnë ngjyrën e vitit

292

Gigi Hadid dhe Jennifer Lopez kanë zbuluar ngjyrën e vitit 2019.

Plot elegancë dhe finesë dy yjet treguan se  ngjyra më trendi është ajo ‘Pantone’.

Ishte fillimisht supermodelja që doli në rrugë e veshur e gjitha me ngjyrën ‘Pantone’. Më pas ishte aktorja dhe këngëtarja e famshëm që shkëlqeu e veshur me fustan dhe pallto ngjyrë ‘Pantone’.