Priti gjashtë muaj për një fustan dhe… e veshi vetëm 10 minuta

504
Na ka habitur me deklaratën e saj.
Baby G ka hedhur një video në Instagram ku shihet e veshur me një fustan shumë elegant, që ia nxjerrtë trupin seksi, shkruan Syri Kosova.
Por, ky fustan ka një ndodhi interesante.
Këngëtarja tha se ka pritur 6 muaj deri në qepjen e këtij fustani dhe në fund e ka mbajtur veshur vetëm për 10 minuta!
Sigal