Franceska Jace s’i lë vend imagjinatës, pozon gjysmë e zhveshur (FOTO)

243
Sigal

Franceska Jaçe është një ndër modelet më të komentuara shqiptare. Me fotot provokative që ajo ndan shpesh në rrjete sociale, modelja ka bërë që të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Ka guxuar gjithmonë duke pozuar topless, dhe këtë gjë e ka bërë edhe së fundmi. Ish-banorja e Big Brother i ka lënë të gjithë pa fjalë, teksa pozuar gjysmë e zhveshur pranë një pishine.

Kohët e fundit, modelja mori vëmendje, teksa pozoi para pasqyrës e veshur me një palë bikini, që i nxjerrin në pah format perfekte trupore. “Plasëm vape”, ka shkruar modelja krahas fotos joshëse që ka publikuar, duke shkaktuar reagime të shumta.