FOTO/ Beatrix Ramosaj tërheq vëmendjen e të gjithëve me fustanin e shkurtër

65

Beatrix Ramosaj është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku. Ndonëse për një kohë të gjatë nuk ka lancuar ndonjë këngë të re, ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, Beatrix ka marrë vëmendjen e të gjithëve me fotot e publikuara. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të zi, me gurë glamuroz shumëngjyrësh dhe duket shumë seksi.