“E destinuar për të qenë numri një”, ja çfarë pune bënte Rihanna para se të bëhej e famshme (FOTO)

72
Sigal

Para se të bëhej e famshme, Rihanna ka treguar kishte aftësi krijuese dhe madje kreativitetin e sja e shfaqi që në moshën 14-vjeçare në vendlindjen e saj, Barbados.

Së fundmi, janë publikuar disa foto të këngëtares e cila shihet duke dizenjuar kostume.

Anwar Muhammed, një dizanjer 72-vjeçar u shpreh se Rihhane ishte ajo që e ndihmonte atë të ktijonte stile për festivalet e rrugës në kohën kur ajo ishte një vajzë e thjeshtë.

Muhamedo ka treguar se edeh pse në një moshë të re, Rihanna ishte e destinuar për të qenë numri një.

Të them të drejtën nuk do të them që kam luajtur një rol të madh në karrierën e saj, por jam shumë krenar me të. Mendoj se dizajnet e saj janë një tjetër nivel dhe thjesht jam i lumtur që e kam parë potencialin e saj vite më parë”, u shpreh Anwar.