Ermal Fejzullahu i bën dedikimin e veçantë gruas për ditëlindje

32

Këngëtari i njohur shqiptar Ermal Fejzullahu së fundmi i ka bërë një dedikim të veçantë gruas së tij Arianës, me rastin e ditëlindjes së saj.

Ai ka publikuar një fotografi të Arianës bashkë me fëmijët e tyre në rrjetet sociale, duke e uruar atë dhe duke e falënderuar për 4 fëmijët.

“Urime ditëlindjen zemra jem i bofsh edhe 100 bashkë me krejt të mirat në jetë. Faleminderit që mi ke dhuru 4 yje. Të duam shumë. Babi, Arti, Buna, Era dhe Ana.”, ka shkruar ai përkrah fotografisë së postuar.