“E zbukuron gjithë vendin”, Lei Kraja lë pa fjalë ndjekësit me pozat provokative

310
Sigal

Lei Kraja është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Moderatorja sportive është shumë e ndjekur në rrjete sociale, ku shpesh ndan foto mjaft provokative.

Moderatorja po shikon disa ditë pushime, dhe sigurisht nuk ka nguruar të publikojë dhe momente të veçanta me ndjekësit. Së fundmi, Lei ka pozuar e veshur me një bodysuit, që i nxjerr në pah format perfekte trupore

Komentet nga ndjekësit kanë qenë të shumta, ku nuk kanë munguar as komblimentet për moderatoren. “E zbukuron gjithë vendin“, ka rënë në sy komenti i njërit prej ndjekësve.