“E kam mbajtur në prehër”, Gentian Zenelaj tregon marrëdhënien e veçantë me Rudina Dembacajn

426
Sigal

Aktori i humorit Gentian Zenelaj ka rrëfyer së fundmi marrëdhënien e veçantë që ka pasur gjithmonë me kolegen e tij Rudina Dembacaj.

Teksa ishin të dy të ftuar në “Soiree”, për të folur rreth qytetit të tyre të lindjes, Genti u shpreh se marrëdhënia e tij me Rudinën është përtej profesionales dhe solli ndërmend kujtime nga fëmijëria e tyre.

Aktori shtoi më tej se dyshja njihen bashkë që në fëmijëri dhe që Dembacajn e ka mbajtur edhe në prehër.

“Unë e kam mbajtur në prehër dhe jam përtej fëmijërisë së Rudinës. Nuk kemi qenë në një lagje, por kam patur shumë shoqe motrën e Rudinës dhe Rudi ka qenë një fëmijë që e mbanin në prehër se nëse do ta lëshonim do ndiqte ndonjë makinë,”-u shpreh Gentian Zenelaj duke qeshur.