Demi Rose reklamon linjën e saj të bikinive

435
EXCLUSIVE ALL ROUND PICTURES 200 ONLINE USE OR STANDARD RATES PER PRINT Demi in stripes Demi Rose wows in another one of her own Ibiza by Demi Rose bikini range for ISAWITFIRST.COM which launched on Monday, Shot in Ibiza. MUST MENTION: Ibiza by Demi Rose range for ISAWITFIRST.COM BYLINE MUST READ: KPPICTURES.CO.UK

Demi Rose ka nisur të reklamojë linjën e saj të bikinive.

Dhe vazhdimisht ylli i rrjeteve sociale tregon format e saj bombastike duke ‘çmendur’ fansat.

E veshur bardh e zi Demi ekspozoi format e saj të bollshme në Ibiza.

Modelja dukej shumë provokuese dhe seksi.