Agnesa Vuthajn kështu se keni parë asnjëherë…

333

Agnesa Vuthaj  mbetet një ndër vajzat më të komentuara dhe më enigmatike në show bizz-in shqiptar, pasi për jetën e saj private, flet shumë pak.

Ditën e sotme Agnesa ka publikuar disa foto në ‘Instagram’, e cila ndodhet në Paris, me një look të ri.

Nga brune, tashmë ajo ka bërë ndryshimin drastik në bionde.