Çfarë bën për të mbajtur linja perfekte? Monika Lubonja: Seksi i shëndetshëm dhe ushqimi

200
Sigal

Aktorja Monika Lubonbja e cila ishte pjesë e BBV sëfundmi ka zbuluar disa sekrete nga jeta e saj në një komunikim me ndjekësit në Instagram.

E pyetur nga ndjekësit se kur i pëlqen të kryejë marrëdhënie, Monika ka thënë se orari i përshtatshëm për të është në drekë. Ndërkohë ka zbuluar se sekreti që ka ajo për linja perfekte është seksi i shëndetshëm dhe ushqimi.

Pjesë nga biseda:

Ndjekësi: A të pëlqen seksi i mëngjesit apo në darkë

Monika Lubonja: Në drekë

Ndjekësi: Si i mban linjat kaq seksi, ushqehesh shëndetshëm apo bën seks rregullisht

Monika Lubonja: Bëj seks të shëndetshëm dhe pak ushqim.