Makina përplas kalimtarin te “Komuna e Parisit” në Tiranë, ja çfarë raportohet

142
Sigal

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të hëne në kryeqytet në zonën e Komunës së Parisit. Bëhet me dije se një kalimtar është goditur nga një automjet teksa kalonte rrugën.

Mësohet se në vendngjarje ka mbërritur dhe autoambulanca.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit. Pritet ekspertiza e grupit hetimor për të hedhur dritë mbi rrethanat e ngjarjes.