Video/ Mijëra fierakë sfidojnë shiun dhe pushtojnë sheshin me Kryemadhin

88
Sigal

LSI ka zhvilluar mitingun e saj përmbyllës në qarkun e Fierit. Megjithëse një kohë me shi mijëra qytetarë të qarkut të Fierit kanë sfiduar kohën duke krijuar një atmosferë entuziaste. Me thirrjet me Monikën kryedeputete 6 mandate për numrin 6, Fieri ka përmbyllur në mënyrë spektakolare fushatën për këtë qark.

Video Player

00:00
00:09
Video Player