Video/ Betimi i bujshëm i Rudina Hajdarit përpara bustit të Azemit: Mandatet e deputetit duhen djegur dhe…

462
Sigal

Në videon e mëposhtme mund të ndiqni betimin e deputetes Hajdari para bustit  të atit, liderit të “Lëvizjes Studentore” Azem Hajdari, duke thënë se është gati të dorëzojë mandatin dhe t’u bashkohet studentëve për luftën e tyre kundër tarifave dhe Reformës në Arsim.