Vasili: Rama mori përsipër përgjegjësinë e dhunës

227
Sigal

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka dalë në një konferencë për mediat.

Vasili ka deklaruar se Kryeministri Edi Rama mori përsipër përgjegjësinë e dhunës.

Nënkryetari i LSI-së tha se të gjitha aktet e dhunës dhe sjellja barbare e qeverisë dhe policisë së shtetit do të ndëshkohen.

Asgjë nuk do të harrohet. Çdo akt dhune dhe paligjshmëri do të ndëshkohet”,- tha nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili.

Lajmi në përditësim…