Vasili: Me kurajën dhe garancitë që shkenca jep, do ta kapërcejmë pandeminë!

349
Sigal

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili deklaron se numri i testeve për të dyshuarit me koronavirusin COVID-19 duhet të ishte më i madh për të parë tendencën pandemisë dhe gjendjen në të cilën ndodhet vendi ynë.

Në një intervistë për News 24, Vasili thekson se me kurajën dhe garancitë që shkenca jep do ta kapërcejmë pandeminë!!

Në vijim, ndiqni intervistën e plotë të Vasilit 

Jo pesimizem

Me kurajon dhe garancite qe shkenca jep do ta kapercejme pandemine!!(VIDEO).

Gepostet von Petrit Vasili am Samstag, 21. März 2020