Tre kandidatët për deputetë të LSI që kanë diçka të përbashkët

484
Tre kandidatët e LSI-së për deputetë, Erisa Xhixho, Floida Kërpaçi si dhe Endrit Brahimllari përveç faktit që aderojnë në një parti, kanë edhe një tjetër pikë të përbashkët mes tyre, pikërisht ditën e lindjes.
Këtë detaj e ka zbuluar Xhixho, e cila nuk ka komplekse që të tregojë edhe moshën.
“Sot ditelindjen tre miq bashke Une 32 vjetorin dhe Floida 23 vjetorin se bashku me Endritin qe dje beri 29 vjec , pasi miqesia eshte vlera me e madhe qe kemi. E lumtur dhe krenare qe LRI drejtohet sot nga Floida , nderkohe qe une dhe Endriti e themeluam me aq shume dashuri per ti dhene shanse cdo te riu. Gezuar edhe 100 vite te lumtura plot shendet , dashuri dhe buzeqeshje miq”, shkruan Erisa Xhixho ne nje mesazh urimi per te tre.
Sigal