Sot, ora 11:00, takim i ekipit të LSI në Vlorë me fasonet në Hotel Palace

65
Sigal

Sot, ne ora 11:00, takim i ekipit te LSI ne Vlore me fasonet ne Hotel Palace.
I pranishem edhe Zv/kryetari i LSI, z.Petrit Vasili. Sinjali do te mundesohet dhe nga Facebooku i LSI. Por ju lutem lajmeroni dhe gazetaret e Vlores.