‘Shqipëria po braktiset’/ Shehaj ngre alarmin: 79 % e të rinjve duan të ikin! Prandaj duhet ndryshimi

69
Sigal

Ish-deputeti i PD-së Agron Shehaj ka ngritur alarmin e brakstisjes së vendit nga të rinjtë në shifra alarmante.

‘Shqipëria po braktiset, sidomos nga rinia që nuk gjen mundësi këtu. Në mes të Europës dhe me pasuritë që kemi duhet të ishim vendi i mundësive’, shkruan Shehaj në Facebook.

Postimi i plotë i Agron Shehajt:

Shqipëria po braktiset, sidomos nga rinia që nuk gjen mundësi këtu. Në mes të Europës dhe me pasuritë që kemi duhet të ishim vendi i mundësive. Për këtë duhet ndryshim.

#ShqipëriaFiton