Rama vazhdon zinxhirin e gënjeshtrave për largimin e shqiptarëve

251
Sigal

Ja çfarë ka thënë Rama për largimin e shqiptarëve në 2013, çfarë deklaroi në 2019 dhe raporti i ndërkombëtarëve për 2020 në lidhje me azilkërkuesit shqiptar

Rama poshteron veten

Sipas standartit te vetë këtij, i bie qe ky eshte: I POSHTËR.

Gepostet von Petrit Vasili am Montag, 29. Juni 2020