“Rama i kërkon falje Serbisë për mosdekretimin e Gent Cakajt”

451
Sigal

Faqja ironike dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale “Brryli Broadëay” ka hedhur një foto shumë interesante, duke tallur Ramën për qëndrimin e mbajtur për mosdekretimin e Gent Cakajt.

Shikoni foton e mëposhtme:

87e8bd5a 0be3 4074 8459 8edd2c587564 1