Presidenti Meta takon Presidenten Jahjaga: Mbështetje të plotë në kauzën fisnike të “Fondacionit Jahjaga”

313
Sigal

Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar sot një takim me Presidenten Atifete Jahjaga, ku i ka dhuruar një tufë me lule.

“Mbështetje të plotë dhe solidaritet me kauzën fisnike të “Fondacionit Jahjaga”,- shkruan Meta në një postim të bërë në facëbook.

Postimi i plotë i Metës:

Kënaqësi të takoja sot Presidenten Atifete Jahjaga dhe t’i dhuroja një buqetë më lule💐 me rastin e 8 Marsit, duke uruar me këtë rast edhe të gjitha nënat, gratë dhe motrat e Kosovës.
Mbështetje të plotë dhe solidaritet me kauzën fisnike të “Fondacionit Jahjaga”.

Kënaqësi të takoja sot Presidenten Atifete Jahjaga dhe t’i dhuroja një buqetë më lule💐 me rastin e 8 Marsit, duke uruar me këtë rast edhe të gjitha nënat, gratë dhe motrat e Kosovës.Mbështetje të plotë dhe solidaritet me kauzën fisnike të “Fondacionit Jahjaga”. 🇦🇱❤🇽🇰

Gepostet von Ilir Meta am Sonntag, 8. März 2020