Presidenti Meta takohet me Kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj

487
Sigal

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta dhe Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj janë takuar në Nju Jork ku po qëndrojnë në kuadër të punimeve të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara.

“Pata kënaqësinë të takohesha në New York me Kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, pas kthimit të tij nga Washington DC dhe para nisjes së tij në Kosovë.”-shkruan Presidenti Meta në Facebook.