Presidenti Meta njofton për intervistë në orën 19:00

53
Pasditen e sotme, Presidenti Ilir Meta ka njoftuar se mbrëmjen e sotme, në orën 19:00, në televizion lokal vlonjat “6+1 Vlora”, do të zhvillojë një intervistë me gazetarin Ermal Sika.
Njoftimi  i plotë i Presidentit Ilir Meta:
Motra dhe vëllezër vlonjatë,
Sot, në ora 19:00, ju ftoj të gjithëve të më ndiqni live në një intervistë për televizionin “6+1 Vlora” me gazetarin e njohur, Ermal Sika.
Sepse siç ju kam premtuar, bashkëbisedimi dhe takimet me ju do të jenë tashmë të përhershme.
Mirë u takofshim pas pak!
Sigal