Petrit Vasili: Rama dhe Veliaj të tmerruar nga LSI, partia e të rinjve

54
Sigal

“Mitingu Madhështor i Trumfit! Rama e Veliaj të tmerruar nga LSI Partia e rinjve. I urrejnë të rinjtë ndaj urrejnë LSI!”,- shkruan Vasili në një postim në Facebook.