Presidenti Meta ironizon Nasip Naçon: Nuk e dija që në Berat, LSI paska pasur më shumë anëtar sesa Partia Komuniste e Kinës

55
Sigal

Presidenti Ilir Meta ka komentuar nga Vlora largimet e anëtarëve të LSI-së dhe deklaratat e ish-ministrit Nasip Naço.

Meta tha se si President i Republikës nuk merret me çështjet partiake. “”Nuk kam koment për këto çështje, por jam i suprizuar nga fakti që në Berat LSI paska pasur më shumë anëtar sesa Partia Komuniste e Kinës”.