Presidenti Ilir Meta, sot në emisionin “Open” të Eni Vasilit

423
Sigal

Presidenti Ilir Meta do të jetë sot, në orën 21:00, në një intervistë për gazetën Eni Vasili, në emisionin “Open” në “Top Channel”.

Kreu i shtetit do të flasë për emergjencën e koronavirusit që po kalon Shqipëria dhe mënyrën sesi po përballet ajo nga qeveria.