Petrit Vasili: Rama është çmendur….

622
Sigal

Ish-kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, ndërsa e etiketon kryeministrin Rama si “të çmendur”, thotë se shkon të takojë popullin me eskortë e dhjetëra gardistë e policë.

Në facebook, ndërsa ka postuar edhe një video të Ramës gjatë mbërritjes sot në Librazhd, Vasili, me ironi thotë: Or kryeministër bjeri pas vetes se nuk shërohet psikopatia me policë e me gardistë, por me spital psikiatrik dhe me elektroshok.

Postimi plotë:

Është çmendur dhe pikë.(VIDEO).

Me eskortë me dhjetra gardistë e policë,me dhjetra fuoristrada,

e furgona policie shkon të takojë popullin ky në Librazhd.

Or kryeministër bjeri pas vetes se nuk shërohet psikopatia me policë e me gardistë,por me spital psikiatrik dhe me elektroshok, sigurisht po të bënë derman edhe këto sepse kokaina……i vështirson shumë gjërat, bile bile i bën pa shërim.

Dhe pastaj kur të të lërë fare fiqiri të rroftë karrigia e kryeministrit.

Shiheni VIDEON e një kryeministri të marre që thotë se po shkon te populli.

Eshte cmendur dhe pike.(VIDEO).Me eskorte me dhjetra gardiste e police,me dhjetra fuoristrada,e furgona policie shkon te takoje popullin ky ne Librazhd.Or kryeminister bjeri pas vetes se nuk sherohet psikopatia me police e me gardiste,por me spital psikiatrik dhe me elektroshok, sigurisht po te bene derman edhe keto sepse kokaina……i veshtirson shume gjerat,bile bile i ben pa sherim.Dhe pastaj kur te te lere fare fiqiri te rrofte karrigia e kryeministrit.Shiheni VIDEON e nje kryeministr te marre qe thote se po shkon te populli.

Gepostet von Petrit Vasili am Donnerstag, 13. Juni 2019