Përparim Spahiu: Nis zgjedhja e grupit drejtues të fitores së madhe të 25 prillit

167
Sigal

Kryetari i LSI për Tiranën, Përparim Spahiu, ka publikuar pamje nga nisja e procesit të zgjedhjeve për anëtarët e rinj të Konventës Kombëtare dhe drejtiuesit e LSI në njësinë 11, në Laprakë.

Krahas fotove, në postimin e tij në Facebook, kreu i LSI për Tiranën  shkruan:

Ka nisur votimi në njësinë 11, Laprakë.
Ka nisur zgjedhja e grupit drejtues të LSI në katër vitet e ardhëshme, grupit drejtues të fitores së madhe të 25 Prillit. Suksese LSI!