Përfundon takimi Rama-Basha me negocimin e Presidentit Nishani

307
Ka përfunduar tryeza në presidencës mes krerëve të mazhorancës dhe opozitës.

Takimi mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës nisi në orën 10:15 minuta, ndërsa ka zgjatur më shumë se 3 orë.

Tryeza e negociatave është negociuar nga Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani. 
Sigal