Paloka publikon videon e Ramës për Kajmakun: Gjithë tufa e kriminelëve kanë fytyrën tënde!

57

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, reagon pas arrestimit të ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku, teksa publikon në ‘Facebook’ një video, ku kryeministri Edi Rama lavdëronte Kajmakun gjatë fushatës elektorale dhe me stë tjerash thoshte se “Gimi është si puna ime.

Përbri video-mesazhit, Paloka shkruan se “tani e kanë kuptuar të gjithë, jo vetëm “Gimi”, po gjithë tufa e kriminelëve që u emëruan deputetë e kryetarë bashkie, kanë fytyrën tënde”.

Mesazhi i Palokës:

Me gojën e tij: “Gimi është si puna ime…”
Tani e kanë kuptuar të gjithë, jo vetëm “Gimi” po gjithë tufa e kriminelëve që u emëruan deputetë e kryetarë bashkie, kanë fytyrën tënde