Nënkryetari i LSI-së, Vasili: Rama komandanti i hajdutërisë

65

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar për akuzat që kryeministri Edi Rama bëri sot në adresë të Presidentit të Republikës. Vasili në një intervistë për ”Euronews”, thotë se Rama është dhe mbetet komandanti i hajdutërisë më të madhe të historisë së Shqipërisë, që nga koncesionet, tenderat e deri tek incineratorët.