Monika Kryemadhi sonte në Open

73

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka njoftuar nëpërmjet rrjetit social facebook se sonte do të debatojë live në emisionin “Open”.

Mësohet se tema për të cilat do diskutohen janë:  aktualiteti, zgjedhjet në LSI, alternativat   e punësimit dhe shpresën në Shqipërinë e pas 25 Prillit.